



Blackstar Fly3 Mini 3W Combo Union Jack Flag in Black
Specifications
| Type | Combo |
| Wattage | 3 watts |
| Channels | 2 (Clean and OD) |
| Tubes | NA |
| Controls | Gain, OD Switch, Volume, ISF, Delay Level and Time |
| Speakers | 1 X 3″ |
| Effects Loop | NO |
| Inputs | Guitar input, mp3/Line in |
| Line out | Headphone out (Emulated) |
| Dimensions | 170 x 126 x 102 mm |
| Weight | 0.9 kg |
$67.83
Blackstar Fly3 Mini 3W Combo Union Jack Flag in Black—
$67.83
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Type | Combo |
| Wattage | 3 watts |
| Channels | 2 (Clean and OD) |
| Tubes | NA |
| Controls | Gain, OD Switch, Volume, ISF, Delay Level and Time |
| Speakers | 1 X 3″ |
| Effects Loop | NO |
| Inputs | Guitar input, mp3/Line in |
| Line out | Headphone out (Emulated) |
| Dimensions | 170 x 126 x 102 mm |
| Weight | 0.9 kg |




















